Witamy na naszej stronie

Specjalizujemy się w tworzeniu leśnych ścieżek przyrodniczych, tablic o tematyce przyrodniczo-leśnej oraz wykonujemy infrastrukturę na w/w ścieżkach i trasach rowerowych (stelaże, ławki, ławostoły, zadaszenia, pomosty, schody, kosze na śmieci itp.). Wraz z upływem czasu firma rozwijała się, nabierała doświadczeń i pomysłów.

Dzisiaj z dumą prezentujemy niewielką próbkę naszego dotychczasowego dorobku mając nadzieję, że zainteresowanie ofertą zaowocuje w przyszłości współpracą. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom Naszych Klientów zapewniając wysoką jakość usług i szybki termin realizacji. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz możliwość ich negocjacji.

Wykonujemy kompleksowo następujące usługi:

  • ścieżki edukacyjne
  • ścieżki rekreacyjne
  • ścieżki zdrowia
  • trasy rowerowe
  • projekty, wykonawstwo obiektów infrastruktury turystycznej (wiaty, ławostoły, place zabaw, platformy widokowe, ławki, kosze na śmieci, ogrodzenia, stojaki na rowery, parkingi leśne i inne)
  • tablice przyrodnicze, informacyjne, edukacyjne i przeciwpożarowe, mapy
  • kosztorysy ślepe, inwestorskie

Warto zaufać profesjonalistom

18 LAT DOŚWIADCZENIA

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

FACHOWE DORADZTWO

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Zaufali nam

Klienci o nas

Ścieżka edukacyjna wykonana w naszym parku zachwyca wszystkich pomysłowością, nowoczesnością i wysoką jakością wykonania. Do tego miła obsługa, fachowe doradztwo i dotrzymane terminy to solidne argumenty aby to właśnie z firmą EkoArt z Połczyna-Zdroju współpracować przez długie lata. Gorąco polecam !!
Marek Romaniec | Prezes Fundacji „Naszyjnik Północy”

Zaświadczam, iż firma EkoArt wykonała zlecenie dotyczące wykonania i montażu tablic, drewnianych ławostołów, ławek oraz koszy na śmieci. Zamówienie było realizowane w ramach projektu finansowanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, pod tytułem "EkoMarki - lokalne inicjatywy obywatelskie na rzecz środowiska." Zlecenie zostało wykonane terminowo oraz rzetelnie, a wykonana infrastruktura w pełni spełnia nasze oczekiwania. Rekomendujemy współpracę z firmą EkoArt.

Magdalena Wojtuch-Krasuska | Fundacja Sendzimira

Stowarzyszenie "Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno" udziela rekomendacji Firmie Ekoart z Połczyna Zdroju. Informujemy, że współpraca naszej organizacji z firmą EkoArt rozpoczęła się w roku 1999 i trwa do dziś. W ramach współpracy Firma EkoArt wykonała m.in. ścieżki edukacyjne nad jeziorami "Żuczek" i "Staw Miejski". Wykonała także infrastrukturę drewnianą oraz tablice edukacyjne i kierunkowe na ponadregionalnym szlaku rowerowym "Greenway-Naszyjnik Północy" o długości 870 km, przebiegającym przez 32 gminy z 4 województw. Jesteśmy zainteresowani rozwojem dalszej owocnej współpracy Z firmą EkoArt. Uważamy, iż dobrze ona wypełnia swą misję na rynku lokalnym i regionalnym.

Zdzisława Hołubowska | Prezes Stowarzyszenia

Gmina Koczała udziela referencji firmie Ekoart, która realizowała zadanie "Oznakowanie obszaru Natura 2000 "Jezioro Dymno" i turystyczne zagospodarowanie dzikiej plaży nad jeziorem Dymno w Koczale. W ramach zadania zbudowano drewnianą wiatę z miejscem na ognisko i ławeczkami, trzy komplety stołów z ławkami oraz wykonano tablice edukacyjno- informacyjne. Zadanie zostało wykonane w termonie i zgodnie z umową.

Eugeniusz Dmytryszyn | Wójt Gminy Koczała

Niniejszym rekomenduję firmę Ekoart i Pana Jacka Orłowskiego jako rzetelnego i dobrego realizatora zadań. Znane mi efekty pracy Pana Orłowskiego, zwłaszcza te na terenie Pomorza Środkowego, Borów Tucholskich, Ziemi Krajeńskiej i Człuchowskiej, zasługują na najwyższe uznanie. Warto nadmienić, że firma EkoArt realizując zlecenia organizacji pozarządowych oraz lokalnych samorządów wielokrotnie wykazało się rzadkim dzisiaj zrozumieniem trudnej sytuacji finansowej tych jednostek. wzorem może być m.in. realizacja ścieżek edukacyjnych wokół Debrzna (woj. Pomorskie)

Ryszard Jamka | Fundacja Partnerstwo dla Środowiska